ZigBee менувач на сценарио T30S3Z

4,200.00ден

Лесно, брзо и едноставно променете го сценариото во вашиот паметен дом, со само едно притискање.

Category: Tags: ,

Description

Брза и лесна инсталација, можност за далечинска контрола преку мобилна апликација, можност за поврзување на сценарија.

Овој уред може да ви помогне полесно да ја разберете целокупната интелигенција на домот.

Технички спецификации:

Модел: T30S3Z
Димензии: 90*86*38mm
Влезен напон: 250V~,50/60Hz
Работна температура: -20℃~60℃
Работна влажност: ≤80%RH
Комуникациски протокол: ZigBee HA

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZigBee менувач на сценарио T30S3Z”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Title

Go to Top