ОРВИБО Шуко приклучница со безжична мрежна Wifi контрола

1,800.00ден

Smart приклучница за напојување, со можност за далечинска контрола преку мобилна апликација.

Веднаш преобразете ги сите вклучени уреди во поврзан и интелигентен уред со напредна функција за закажување што работи со вашиот паметен телефон каде и да сте.

Category: Tags: ,

Description

Трансформирајте го вашиот дом во “Паметен Дом“. Приклучницата работи на Wi-fi конекција во домашната мрежа. Со едноставно подесување и употреба на мобилната апликација, ќе можете да ги контролирате приклучените уреди. Повеќе нема потреба да се грижите доколку заборавите некој уред вклучен одкако ќе го напуштите вашиот дом. Командата е на само еден клик од Вас преку мобилната апликација.

Технички спецификации:

Модел: B25EU
Електрични параметри: AC100V-240V, 50/60Hz, 13A
Wireless стандард: Wi-Fi 2.4GHz b/g/n
Работна температура: -10~50℃,14~122°F
Работна влажност: 20%-90%
Димензииа: 103*63*37mm
Боја: Бела
Материјал на куќиштето: Fireproof PC

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ОРВИБО Шуко приклучница со безжична мрежна Wifi контрола”

Your email address will not be published.

Title

Go to Top