ZigBee ON/OFF Прекинувач T30W2Z

4,000.00ден

Само едно притискање за почеток на вашиот smart живот.

Category: Tags: ,

Description

Адаптиран на стабилен и доверлив ZigBee протокол.
Далечинска контрола на осветлувањето преку мобилна апликација.
Работи со Alexa и Google Home со гласовна контрола.
Поддржува различни подесувања на сценарија.
RelayPro-TechTM технологија за продолжување на работниот век.

Технички спецификации:

Модел:T30W2Z
Димензии: 86*90*38mm
Влезен напон:250V~,50/60Hz
Работна температура:-20℃~60℃
Работна влажност:≤80%
Wireless Протокол:ZigBee HA

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZigBee ON/OFF Прекинувач T30W2Z”

Your email address will not be published.

Title

Go to Top