ОРВИБО смарт сензор за протекување на вода SW30

2,300.00ден

Откријте го несаканото протекување на вода во вашиот дом

Category: Tags: ,

Description

Уредот има вграден wireless модул и супер-ниска потрошувачка на енергија. Дизајнот со одвоеност помеѓу телото и сензорот ефикасно спречува влијание на евентуално висока влажност, со што е зголемена прецизноста и точноста на уредот.

Технички спецификации:

Модел: SW30
Димензии: 28.3*26.5*12.2mm
Материјал на куќиште: PC
Напојување: DC 3V (CR2032 button cell)
Работна температура: -10~50℃

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ОРВИБО смарт сензор за протекување на вода SW30”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Go to Top