Мотор за завеса W40CZ

8,400.00ден

Регулирајте ја атмосферата во вашиот дом преку интелигентна далечинска контрола на природната светлина.

Category: Tags: ,

Description

Технички спецификации:

Модел:W40CZ
Димензии:293*78*45(L*W*H)
Комуникациски протокол:433.92MHz,Zigbee 2.4G
Напон:AC100-240V
Напојување:72W
Ниво на заштита:IP20

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Мотор за завеса W40CZ”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Title

Go to Top