ОРВИБО смарт безбедносна камера 1080P

4,400.00ден

Детекција на движење со вграден IR сензор.

Category: Tags: ,

Description

Детекција на движење преку вграден IR сензор, добивате нотификација и снимањето започнува веднаш кога е детектирано движење. Далечински мониторинг во реално време, поддршка за аудио во двете насоки, ноќно гледање со висок квалитет и широк опсег на гледање.

Технички спецификации:

Димензии: 108*102*139mm
Боја: White
Материјал на куќиште: PC
Напојување: DC5V, 1A, micro USB
Леќи: 153 степени агол на гледање (FOV)
Ноќно гледање: IR-CUT Filter auto switch
Работна температура: -10~50℃
Видео кодинг: 1080P @15fps (Adjustable)

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ОРВИБО смарт безбедносна камера 1080P”

Your email address will not be published.

Title

Go to Top