ОРВИБО вифи волшебна коцка за далечинска контрола

1,500.00ден

Smart далечинска контрола на вашите инфрцрвени уреди во домот.

Category: Tags: ,

Description

Технички спецификации:

Модел: CT30W
Напојување: DC5V, 1A, micro USB
Димензии: Φ66*42.5mm
Wireless стандард: Wi-Fi 2.4GHz b/g/n

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “ОРВИБО вифи волшебна коцка за далечинска контрола”

Your email address will not be published. Required fields are marked *